czwartek, 29 grudnia 2016

Karolina i Piotr | reportaż ślubny

http://www.dorotagrzeszczak.pl/2016/12/karolina-i-piotr-reportaz-slubny.html#more     Karolina i Piotr - wyjątkowa para, z którą świetnie mi się współpracowało. Ich wielki dzień kończył mój ślubny maraton na sezon 2016 (przynajmniej tak mi się wtedy wydawało - serdecznie pozdrawiam Karolinę i Arka, na których weselu zatrzymywałam czas w drugi dzień świąt). 
     Bardzo lubię takie wesela jak to z 22 października - Karolina i Piotr postarali się w najmniejszym szczególe, aby ich dzień wyglądał perfekcyjnie. Cenię sobie takie podejście, kiedy Para Młoda daje tyle od siebie, stwarzając mi fajne warunki do fotografowania. W temacie dekoracji sali warto zadbać o każdy szczegół. Bardzo duży wpływ mamy również na warunki panujące na przygotowaniach (oświetlenie, porządek, przestrzeń, kwiaty, obrączki... a nawet głupia kawa! może w sposób wyjątkowy zapisać się w historii Twojego wesela).
Tańce i zabawy odbywały się na sali w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek w Giżycku. No, ale dość tego gadania, zobaczcie sami jak cudownie było!

~*~

7 komentarzy: